Sunmi Т2 mini

POS-термінал Sunmi T2 mini із вбудованим принтером принтером чеків SEKIO на 58 мм відмінно підійде для тих, хто шукає надійне, компактне та функціональне рішення для кафе, ресторану, кав’ярні, бару чи магазину.

Компактний пос-термінал T1mini поєднує в собі все те, що так необхідно нашому малому бізнесу: надійність, простота у використанні, високий рівень промислового дизайну і головне, дуже демократична ціна, як для торгового обладнання з вбудованим принтером чеків. Sunmi T2 mini «напханий» повним комплектом бездротових каналів передачі даних і портів для підключення додаткового торговельного обладнання.

Даний pos-термінал може бути доукомплектований 3G-модулем для підключення до мережі Інтернет, NFC-чіпом для ідентифікації клієнтів за допомогою карти лояльності та сканером QR-кодів.
 

POS-термінал Sunmi D2

POS-термінал Sunmi D2 має широкий екран діагоналлю 15,6 дюйма, великою основою для стійкої роботи, а його демократична ціна приємно здивує будь-якого власника бізнесу досвідченого в питанні автоматизації. Приємний дизайн, чудово підібрані матеріали з терміналу дадуть вашій локації нові фарби і свіжий погляд на робоче місце касира.
Термінал D2 працює на операційній системі Android 7.1 від компанії Sunmi. Це дає можливість користуватися вбудованим маркетом програми для ро-обладнання марки Sunmi та встановлювати різні програми обліку продажів та лояльності.
Є всі необхідні порти для підключення касової скриньки, принтера чеків, сканера та іншого обладнання. Оснащений кріпленням стандарту VESA для встановлення терміналу на стіну.
 

Настільный сканер Sunmi Blink

Простий та зручний настільний сканер Sunmi Blink. Сканер має здатність зчитувати зчитування як QR так і штрих-коду з різних пристроїв, цінників та етикетів. Ідеально підходить для сканування карт лояльності закладу, знижкових та клубних карт.
 

POS-термінал Sunmi V1

Найкраще рішення для кав’ярень та кафе, точок виїзної торгівлі та невеликих закладів сфери послуг! Це повністю автономне POS-обладнання з ємним акумулятором на 5200 мАг, яке має все необхідне – від сканера QR-коду та вбудованого принтера чеків до Bluetooth, Wi-Fi та USB-роз’єму для підключення додаткової периферії.

Потужна комплектація терміналу, ергономічний дизайн та чудова автономність дозволяють власникам бізнесу отримати універсальне рішення для автоматизації своєї справи.

Термінал оснащений якісним IPS дисплеєм ємнісного типу з діагоналлю 5,5″. Роздільна здатність сенсорного екрану становить 960×540 пікселів (qHD), кут його огляду максимально широкий – 178°, що робить його використання ще зручнішим.